مالیات ساخت مسکن تعیین شد/ مسکن گران می‌شود؟

نیکزاد رئیس بنیاد مسکن شد

نیکزاد رئیس بنیاد مسکن شد

نیاز به ۱۰ میلیون مسکن جدید در کشور

سبک معماری مَنِریسم

دستور یک مقام بانکی به شرکت‌های تابعه: تامی‌توانید زمین ذخیره کنید

دستور یک مقام بانکی به شرکت‌های تابعه: تامی‌توانید زمین ذخیره کنید

سرنوشت عرضه سیمان در بورس کالا چه شد؟

سرنوشت عرضه سیمان در بورس کالا چه شد؟

روند نزولی ساخت و سازهای غیرمجاز در کاشان

روند نزولی ساخت و سازهای غیرمجاز در کاشان

مدیر امور شهری فرمانداری ویژه کاشان گفت: با اجرای مناسب مصوبات کارگروه هماهنگی و برخورد موثر با ساخت و ساز غیرمجاز، روند ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان کاهشی شده است.
هادی اکبری عصر امروز در جلسه کارگروه هماهنگی و برخورد موثر با ساخت و ساز غیرمجاز با تقدیر از همکاری دادستانی و دستگاه های اجرایی مرتبط در کنترل بخش از ساخت و سازهای غیرمجاز افزود: بخشداران و دبیرخانه کمیته کار ماده ۹۹ موضوع تشکیل پرونده‌های ساخت و ساز غیرمجاز روستایی را پیگیری و فرایند اجرای احکام صادره قبلی تسریع شود.
مدیر امور شهری فرمانداری کاشان بررسی مجوزهای صنفی صادره در حریم شهری و ابطال موارد مغایر با ضوابط را خواستار شد و اظهار داشت: اداره صنعت، معدن و تجارت و همچنین اتحادیه های صنفی باید از صدور هرگونه مجوز صنفی در خارج از محدوده شهرها اکیدا خودداری و مراتب را از ادارات دارای وظیفه در حریم شهری بویژه ادارات جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک و همچنین شهرداری استعلام کنند.
وی خاطر نشان کرد: شهروندان باید بدانند صرفا املاک داخل محدوده را با سند و پروانه خریداری کنند زیرا اراضی خارج محدوده به علت عدم برخورداری از انشعابات، وجود کاربری کشاورزی و عدم پرداخت هزینه‌های تفکیکی ماده ۱۰۱ قانون شهرداری‌ها از نظر اقتصادی فاقد ارزش لازم است.
اکبری در پایان تاکید کرد: با توجه به اهمیت فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی به مردم در پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، کلیه اعضا در خصوص اعلام هشدار از طریق نصب بنر در محل و کانال‌های ارتباطی با شهروند و اطلاع رسانی توسط اصحاب رسانه برنامه‌ریزی کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها