معرفی هنرمندان حرفه‌ای به جامعه معماری در نمایشگاه گروهی «بن‌آرت»

معرفی هنرمندان حرفه‌ای به جامعه معماری در نمایشگاه گروهی «بن‌آرت»

نخستین نمایشگاه گروهی «بن‌ آرتـ» از یازدهم تیر تا اول مرداد ۱۴۰۰ با هدف معرفی هنرمندان حرفه‌ای به جامعه معماری و طراحان داخلی کشور در حال برگزاری است.

به گزارش ساخت تی وی، این نمایشگاه با نمایش بیش از یکصد اثر فاخر از شصت هنرمند پیشکسوت و جوان در سبک ها و اشکال مختلف از جمله نقاشی، نقاشی‌خط، مجسمه و عکاسی تلاش دارد توجه سلایق مختلف را جلب و جامعه معماری را  برای بکار گیری آثار هنریِ اصل، در پروژه‌های‌شان ترغیب کند.

بسیاری متخصصان معماری به دلیل نشناختن دقیق هنرمندان حرفه‌ای و آثارشان، کمتر سراغ آثار اصلی رفته‌اند. به همین دلیل ما در کنار برگزاری نمایشگاه‌های هنری، اقدام به راه اندازی پلتفرمی استاندارد جهت تسهیل در انتخاب آثار هنرمندان حرفه‌ای برای جامعه معماری و طراحان داخلی کرده است.

در این نمایشگاه  بیش از ١٠٠ اثر فاخر از  ۶۰ هنرمند ارزشمند به نمایش گذاشته شده و کمک به افزایش ابعاد بازار هنر، حمایت از هنرمندان جوان و خلاق برای ورود به بازار حرفه‌ای، مشاوره به سرمایه‌گذاران و تلاش برای ورود به بازار بین المللی هنر از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

نخستین نمایشگاه بن آرت از یازدهم تیر تا یکم مرداد در یکی از مجمتع‌های تجاری واقع در کیلومتر بیست جاده مخصوص کرج  برقرار است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها