شیب کاهشی معاملات در بازار مسکن

تخریب ۱۸ ساخت و ساز غیرمجاز در شمیرانات/یک هکتار از اراضی آزاد شد

تخریب ۱۸ ساخت و ساز غیرمجاز در شمیرانات/یک هکتار از اراضی آزاد شد

کاهش شدید قیمت مسکن در تهران

کاهش شدید قیمت مسکن در تهران

۷۰ درصد درآمد هر خانوار تهرانی صرف مسکن می‌شود

رکود در بازار ساخت و ساز در فارس تشدید می‌شود

قیمت گچ در مسیر افزایش| محبوب ترین کالاها در میان انبوه سازان

ارائه بسته تشویقی برای ساخت مسکن

ارائه بسته تشویقی برای ساخت مسکن

شهردار هیدج از ارائه بسته تشویقی برای ساخت و ساز مسکن در هیدج خبر داد.

محمد نجفی با اشاره به اینکه تهیه مسکن یکی از دغدغه‌های اصلی شهروندان هیدجی به‌شمار می‌رود، اظهار کرد: متاسفانه قیمت زمین و مسکن طی سال‌های اخیر به طور سرسام‌آوری در شهر هیدج افزایش یافته است.

وی با اشاره به تهیه و در نظر گرفتن بسته تشویقی ساخت و ساز در بافت فرسوده شهر هیدج، ادامه داد: این بسته شامل اعمال تخفیف در عوارضات پروانه ساخت، هزینه نقشه‌کشی و وام‌های کم بهره ساخت مسکن است که با اخذ تاییدیه‌های نهایی نحوه ارائه آن به زودی به اطلاع شهروندان هیدجی خواهد رسید.

این مسئول با تاکید بر اینکه امیدواریم با ارائه این چنین طرح‌ها و بهره‌برداری از مسکن‌های ملی و خیرساز هیدج شاهد متعادل شدن قیمت‌ها در این شهر باشیم، متذکر شد: با اجرای این طرح کمک زیادی بابت توسعه ساخت و سازها و در نتیجه عرضه مسکن خواهد شد که در نهایت امیدواریم نتیجه آن، کاهش قیمت مسکن در شهر باشد.

شهردار هیدج با بیان اینکه در این بسته تشویقی نگاه ویژه‌ای به بافت فرسوده شهر وجود دارد، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح ساختمان‌های بافت فرسوده ضمن احیا، مقاوم‌سازی هم می‌شوند که این امر می‌تواند نقش بسیار تاثیرگذاری در مقابله با حوادث طبیعی داشته باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها