جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در تهران | برخورد جدی با ساخت‌وسازهای غیرمجاز دولتی | اعلام شاخص جدید ارزیابی دستگاه‌ها

جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در تهران | برخورد جدی با ساخت‌وسازهای غیرمجاز دولتی | اعلام شاخص جدید ارزیابی دستگاه‌ها

استاندار تهران با انتقاد از این‌که برخی از دستگاه‌های مربوطه در برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز کوتاهی می‌کنند، گفت: از شهرداران می‌خواهیم جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان گرفته شود.

محسن منصوری استاندار تهران درباره ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان تهران گفت: پروژه ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی نشده نداریم و این ساخت و سازها در حوزه‌هایی رخ می‌دهد که دستگاه‌های اداری و اجرایی حضور دارند لذا ضرورت دارد مجموعه‌های فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، جهاد کشاورزی، شهرداری‌ها و دستگاه‌های متولی نظارت کنند، اما در مقاطعی عزم برخی دستگاه‌ها در برخورد با این امر سست بوده که موجب برخی ساخت و سازهای غیرمجاز شده است.

 

وی افزود: به شهرداران در سطح استان تهران اعلام کردیم جدی در این مورد پای کار بیایند تا جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان گرفته شود. به مسئولان مربوطه عنوان شده شاخص ارزیابی دستگاه‌ها جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز است و در این زمینه مصمم و پیگیر هستیم.

 

استاندار تهران با تاکید بر اینکه با مجموعه‌های دولتی دارای ساخت‌وساز غیرمجاز نیز برخورد می شود، ادامه داد: خواسته رئیس دستگاه قضا درباره اهمیت مقوله حراست از محیط زیست و عدم تغییر کاربری اراضی زراعی را به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کردیم. هر مجموعه‌ای‌ در دولت ساخت و ساز غیرمجاز داشته باشد، اول و جدی‌تر از همه با او برخورد خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها