دولت از صادرات خدمات فنی و مهندسی حمایت نمی‌کند

دولت از صادرات خدمات فنی و مهندسی حمایت نمی‌کند

فقیرترین خانوارها بیش‌ترین آسیب را از تورم دیدند

گروه معماری زاها حدید سیستم هایپرلوپ ایتالیا را طراحی کرد

دستور دادستان کل برای برخورد قاطع با متخلفان ریزش ساختمان متروپل آبادان

افزایش نرخ 40 درصدی قیمت سیمان

افزایش نرخ 40 درصدی قیمت سیمان

فعالیت ۱۰ هزار مهندس ساختمان در گلستان /ساخت و سازها کاهش یافت

جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در تهران | برخورد جدی با ساخت‌وسازهای غیرمجاز دولتی | اعلام شاخص جدید ارزیابی دستگاه‌ها

جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در تهران | برخورد جدی با ساخت‌وسازهای غیرمجاز دولتی | اعلام شاخص جدید ارزیابی دستگاه‌ها

استاندار تهران با انتقاد از این‌که برخی از دستگاه‌های مربوطه در برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز کوتاهی می‌کنند، گفت: از شهرداران می‌خواهیم جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان گرفته شود.

محسن منصوری استاندار تهران درباره ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان تهران گفت: پروژه ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی نشده نداریم و این ساخت و سازها در حوزه‌هایی رخ می‌دهد که دستگاه‌های اداری و اجرایی حضور دارند لذا ضرورت دارد مجموعه‌های فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، جهاد کشاورزی، شهرداری‌ها و دستگاه‌های متولی نظارت کنند، اما در مقاطعی عزم برخی دستگاه‌ها در برخورد با این امر سست بوده که موجب برخی ساخت و سازهای غیرمجاز شده است.

 

وی افزود: به شهرداران در سطح استان تهران اعلام کردیم جدی در این مورد پای کار بیایند تا جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان گرفته شود. به مسئولان مربوطه عنوان شده شاخص ارزیابی دستگاه‌ها جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز است و در این زمینه مصمم و پیگیر هستیم.

 

استاندار تهران با تاکید بر اینکه با مجموعه‌های دولتی دارای ساخت‌وساز غیرمجاز نیز برخورد می شود، ادامه داد: خواسته رئیس دستگاه قضا درباره اهمیت مقوله حراست از محیط زیست و عدم تغییر کاربری اراضی زراعی را به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کردیم. هر مجموعه‌ای‌ در دولت ساخت و ساز غیرمجاز داشته باشد، اول و جدی‌تر از همه با او برخورد خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها