استاندار البرز با انتقاد از کیفیت ساخت و ساز مسکن توسط دولت در گذشته،گفت: عملکرد بنیاد مسکن در حوزه ساخت مسکن قابل ستایش است.

استاندار البرز با انتقاد از کیفیت ساخت و ساز مسکن توسط دولت در گذشته،گفت: عملکرد بنیاد مسکن در حوزه ساخت مسکن قابل ستایش است.

 

مجبتی عبدالهی در آیین کلنگ زنی ۴۰۰ واحد در قالب نهضت ملی مسکن با بیان اینکه تامین مسکن نیازمندان با توجه به روند افزایش قیمت در سال های اخیر از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر تامین مسکن نیازمندان و آحاد مردم تاکید شده است.

 

وی با اشاره به فعالیت های بنیاد مسکن در بخش خانه دار کردن اقشار کم درآمد، افزود: عملکرد بنیاد مسکن قابل ستایش است که فرمان امام راحل را برای تامین مسکن محرومان به درستی پیگیری کرده است.

 

وی تصریح کرد: بنیاد مسکن در پیگیری سیاست های دولت سیزدهم نقش بزرگی ایفا می کند و وظیفه خطیری در راستای تولید سالانه یک میلیون مسکن بر عهده دارد.

وی بیان کرد: باید همه تلاش کنیم تا به هدف ساخت چهار میلیون مسکن در سال ۱۴۰۴ دست یابیم.

 

استاندار البرز با اعلام اینکه آمادگی ساخت مسکن در قالب نهضت ملی مسکن بیش از سهمیه ۱۲۰ هزار واحدی این استان، ادامه داد: در ساخت و ساز مسکن باید در بحث کیفیت دقت شود تا عمر آنها به بالای ۱۰۰ سال افزایش یابد. متاسفانه بسیاری از مساکن ساخته شده در گذشته به اسم های مختلف کیفیت لازم را ندارد.

 

عبدالهی تاکید کرد: از بنیاد مسکن می خواهیم به کیفیت ساخت و ساز توجه کند تا این ثروت ملی بالای یک قرن عمر کند.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها