مقابله با ساخت و ساز‌های غیر مجاز نیازمند اصلاح فرآیندها است

مقابله با ساخت و ساز‌های غیر مجاز نیازمند اصلاح فرآیندها است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: در زمینه مدیریت یکپارچه و هماهنگی بین دستگاهی در زمینه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز نیازمند برنامه ریزی صحیح هستیم.

عابد ملکی در جلسه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با اشاره به لزوم هم افزایی میان دستگاه ها اظهار کرد: در زمینه مدیریت یکپارچه و هماهنگی بین دستگاهی در زمینه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز نیازمند برنامه ریزی صحیح هستیم.

 

وی گفت: در مورد طرح ها، حریم ها و غیره در شورای عالی شهرسازی و معماری و شهرسازی استان تهران و دفتر فنی باید دقت زیادی صورت گیرد تا طراحی ها، نیاز مردم درنظر گرفته شود؛ چراکه در غیر این صورت حرکت به سمت مراجع غیر قانونی رخ می دهد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران تاکید کرد: نیاز به کارگروه‌های مشترک داریم تا هم افزایی و هماهنگی در مورد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز به وجود بیاید.

 

ملکی سپس با بیان اینکه اصلاح فرآیندها باید منجر به اتفاق مناسب در سطح استان تهران شود، گفت: کمیته ماده ۱۰۰ عامل درآمد نیست بلکه باید آرا بازدارنده داشته باشد و این کمیته در سطح شهرستان ها و تحت نظارت کامل فرمانداران تشکیل می شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها