عضو کمیسیون عمران مجلس: ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اجرای طرح جهش تولید مسکن حمایت می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس: ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اجرای طرح جهش تولید مسکن حمایت می‌شود

گروه استان‌ها ــ عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جهش تولید مسکن مانعی برای حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در ساخت و ساز نخواهد بود‌.

سید البرز حسینی در گفت‌وگویی، با تاکید بر اینکه اجرای طرح جهش تولید مسکن در کشور گام بسیار بزرگی در راستای تامین مسکن اقشار مختلف خواهد بود، اظهار داشت: از سویی آغاز اجرای این طرح رونق اقتصادی خوبی را برای کشور به ارمغان می‌آورد.

 

وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح از مشارکت و حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز حمایت و استقبال می‌شود، تصریح کرد: اجرای طرح جهش تولید مسکن در نقاط مختلف کشور، اشتغالزایی بیش از یک میلیون نفری را به دنبال دارد.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات موجود در حوزه مسکن، سبب ساماندهی این حوزه و تصویب قوانینی در راستای تکمیل قانون گذشته شد، اضافه کرد: این اقدامات همه به منظور حمایت از طرح نهضت ملی مسکن بوده است.

وی به اعمال تخفیف 30 درصدی برای صدور یا تمدید پروانه ساختمانی به عنوان یک قانون در حمایت از طرح جهش تولید و مسکن دار شدن مردم اشاره کرد و یادآور شد: نباید اجازه دهیم ساختار حوزه مسکن دچار اختلال شود.

 

حسینی همچنین حرکت به سمت صنعتی سازی در حوزه ساخت و ساز و مسکن را امری ضروری عنوان کرد و گفت: در احداث واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن باید از ورود تکنولوژی حمایت شود البته ظرفیت‌های تولید مسکن در کشور بسیار بالا است و در همه مراحل ساخت حرفی برای گفتن داریم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها