مسئله سوخت کارخانه‌های سیمان کشور در زمستان جدی است

مجلس به احتکار ۳ میلیون خانه پایان داد

مجلس به احتکار ۳ میلیون خانه پایان داد

تخریب ۱۸ ساخت و ساز غیرمجاز در شمیرانات/یک هکتار از اراضی آزاد شد

تخریب ۱۸ ساخت و ساز غیرمجاز در شمیرانات/یک هکتار از اراضی آزاد شد

رییس اتحادیه تیرچه بلوک اهواز از کاهش ۵۰ درصدی تقاضای تیرچه و بلوک نسبت به سال گذشته خبر داد.

حادثه آبادان ناشی از بی توجهی به مقررات ملی ساختمان است

شمارش معکوس برای آغاز ساخت ۴ میلیون مسکن ارزان

شمارش معکوس برای آغاز ساخت ۴ میلیون مسکن ارزان

بازار مصالح فروشی آماده رونق می‌شود

بازار مصالح فروشی آماده رونق می‌شود

رئیس اتحادیه مصالح‌ فروشان گفت: باتوجه به اجرای طرح مسکن ملی که دولت در نظر دارد در سال ۱۴۰۱ شروع کند تا در ساخت و ساز گشایشی پیش بیاید، در این صورت بازار مصالح فروشی نیز رونق می گیرد و قرار است بازار مصالح فروشی در سال جدید به سمت تعادل قیمت و عرضه محصولات حرکت کند.

 

به گزارش ساختمان آنلاین:  اسماعیل کاظمی در خصوص وضعیت عرضه و تقاضا در بازار مصالح فروشی ، گفت: در حال حاضر وضعیت عرضه و تقاضا در بازار مصالح فروشی خوب است، ولی به دلیل اینکه از ابتدای سال تاکنون ساخت و ساز مسکن رونقی نداشته رکود نیز برقرار است.

 

وی افزود: باتوجه به اجرای طرح مسکن ملی که دولت در نظر دارد در سال ۱۴۰۱ شروع کند تا در ساخت و ساز گشایشی پیش بیاید در این صورت بازار مصالح فروشی نیز رونق می‌گیرد و قرار است بازار مصالح‌فروشی در سال ۱۴۰۱ به سمت تعادل قیمت و عرضه محصولات حرکت کند.

رئیس اتحادیه مصالح‌ فروشان بیان کرد: در حال حاضر بازار سیمان سامان یافته و امیدواریم در سال ۱۴۰۱ تنشی در قیمت و عرضه سیمان به بازار نداشته باشیم.

 

وضعیت عرضه مصالح ساختمانی در بورس کالا

کاظمی در خصوص عرضه مصالح از طریق بورس کالا عنوان کرد: به طور کلی ماهیت بورس کالا نوسان قیمت دارد و متناسب با بازار داخلی افزایش و کاهش را به دنبال داشته به طوری که وزارت صمت در باب سیمان طی این مدت افزایش قیمت‌ها را مهار کرده است.

 

رئیس اتحادیه مصالح‌ فروشان اظهار کرد: معضلی که در حال حاضر در صنف مصالح فروشی وجود دارد این است که عده‌ای از مصالح فروشان داخل شهر تهران بیش از دو دهه معطل هستند که به حاشیه استان تهران، منطقه احمدآباد مستوفی انتقال پیدا کنند.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها