صدور 4 هزار و 381 مورد پروانه ساختماني در شهر تهران

هرکیسه سیمان ۵۰ هزارتومان شد

هرکیسه سیمان ۵۰ هزارتومان شد

مقصران ریزش متروپل معرفی شدند

مقصران ریزش متروپل معرفی شدند

افزایش نظارت بر ساخت و ساز‌ها و تغییرات کاربری در نوروز

افزایش نظارت بر ساخت و ساز‌ها و تغییرات کاربری در نوروز

ادامه ساخت و ساز‌های غیر مجاز در استان تهران

ادامه ساخت و ساز‌های غیر مجاز در استان تهران

شهر تورنتو

دستگیری ۲۰ متخلف در عرصه ساخت و ساز غیر مجاز در سنندج

دستگیری ۲۰ متخلف در عرصه ساخت و ساز غیر مجاز در سنندج

حجت الاسلام سید حسین حسینی روز دوشنبه با اعلام خبر دستگیری ۲۰ نفر متخلف در عرصه ساخت و ساز غیرمجاز در سنندج، اظهار داشت: ۱۰ نفر از این افراد کارکنان شهرداری سنندج و ۱۰ نفر نیز از دلالان ساخت و سازهای غیرمجاز بودند که با ورود جدی دادستانی مرکز استان این اتفاق رخ داد.

وی با اشاره به تاکید همیشگی دستگاه قضائی استان بر احیا حقوق عامه و صیانت از اراضی ملی و دولتی، افزود: با ورود جدی دادستانی مرکز استان کردستان و به صورت علی الرأس و مستقیم در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری تعداد ۲۰ نفر از این افراد که به طور سازمان یافته مبادرت به تصرف اراضی ملی، دولتی و وقفی و به تبع آن تشکیل شبکه کلاهبرداری، رشاء و ارتشاء نموده بودند در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ۱۰ نفر از این افراد بازداشت شده کارمند شهرداری سنندج و ۱۰ نفر دیگر دلالان ساخت و ساز هستند که دستگیر شده و برای این افراد پرونده قضائی در دادگستری مرکز استان تشکیل شده است و همچنین یک نفر از این متهمین متواری است که به زودی دستگیر خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان کردستان تأکید کرد: این اقدام در راستای تأکیدات مکرر دستگاه قضائی استان بر برخورد جدی و قاطع با زمین خواری و سو استفاده از بیت المال صورت گرفته است و پیش بینی این است که تعداد این افراد در آینده نزدیک به ۳۵ نفر برسد.

حجت الاسلام حسینی افزود: دادستانی مرکز استان کردستان حسب پیگیری‌های جدی صورت گرفته مشخصات افراد متخلف دیگری را نیز استخراج کرده و طی دستور قضائی به اداره کل اطلاعات اعلام نموده است و طی روزهای آینده نتیجه این اقدامات اعلام خواهد شد.

عالی‌ترین مقام قضائی استان با بیان اینکه برخورد با دست اندازی به اراضی ملی، منابع طبیعی، ساخت و سازهای غیرمجاز و جلوگیری از تغییر کاربری‌های غیرمجاز از راهبردهای مهم دادگستری کردستان است، افزود: با افرادی که به صورت غیر قانونی و بدون هرگونه دلیل اثبات مالکیت، نسبت به تصرفات غیرمجاز اقدام کنند، برخورد شده و از تصرفات غیر قانونی آن‌ها جلوگیری می‌شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها