مژگان و گیسو حریری

رکود بازار مسکن سنگین‌تر شد

تشکیل زنجیره تامین مصالح ساختمانی بین وزارت راه و وزارت صمت

سرنوشت طرح ملی مسکن در دولت بعد

سرنوشت طرح ملی مسکن در دولت بعد

منصوری: با ساخت و ساز غیرمجاز به‌شدت برخورد می‌کنیم

منصوری: با ساخت و ساز غیرمجاز به‌شدت برخورد می‌کنیم

مصالح ساختمانی هر هفته گران می‌شود؛ نهضت ملی، مسکن مهری دیگر خواهد شد

افزایش عوارض «صنعت ساختمان» گرگان را به خواب عمیقی فرو می برد

افزایش عوارض «صنعت ساختمان» گرگان را به خواب عمیقی فرو می برد

گرگان- ابراهیمی، مدیرعامل شرکت گیل سازه گیل گستر گلستان گفت: در صورت اجرای مصوبه افزایش عوارض ساختمانی، صنعت ساختمان در گرگان به خواب عمیقی فرو خواهد رفت.

میثم ابراهیمی لاکمه سری در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: گرانی، پایین آمدن قدرت خرید و افزایش غیرمعقول عوارض شهرداری گرگان باعث رکود در صنعت ساختمان شده است.

 

مدیرعامل شرکت گیل سازه گیل گستر گلستان گفت: تا پایان بهار که اجرای مصوبه افزایش عوارض شهرداری به تعویق افتاده، ممکن است شرایط ساخت و ساز خوب باشد اما در صورت اجرای مصوبه، صنعت ساختمان به خواب عمیقی فرو خواهد رفت.

 

وی بیان کرد: افزایش عوارض شهرداری در استان های دیگر به صورت معقول افزایش پیدا کرده است ولی متاسفانه در گرگان این گونه نیست و شهرداری با افزایش ۳۰۰ درصدی عوارض، صنعت ساختمان را به سمت رکود می کشاند.

 

ابراهیمی لاکمه سری افزود: از دیگر چالش ها، افزایش حق بیمه است که در سال گذشته مبلغ آن یک میلیون و ۱۲۵ هزار تومان بود و در حال حاضر به یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان افزایش یافته است.

 

گفتنی این شرکت ساختمانی ۱۵ پرسنل داشته و در زمینه ساخت و ساز و تست خاک فعالیت می کند و به عنوان شرکت انبوه ساز برتر گلستان انتخاب شده است.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها