آپارتمان‌های ۲ میلیاردی که می‌توان در تهران خرید

آپارتمان‌های ۲ میلیاردی که می‌توان در تهران خرید

همانند سال گذشته محدودیت‌های ایجاد شده برای برق کارخانجات فولاد و سیمان منجر به گران شدن این کالاها در بازار شده؛ به نحوی که قیمت سیمان در خرده فروشی‌ها از حدود پاکتی ۵۰ هزار تومان به ۶۵ هزار تومان و در مناطقی تا ۹۰ هزار تومان رسیده است.

با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، می‌توانید در سطح تهران واحدهایی برای سکونت و یا حتی سرمایه‌گذاری خریداری کنید. در این گزارش سعی کرده‌ایم واحدهای ۲ میلیاردی سطح تهران را مورد بررسی قرار دهیم تا در انتخاب بهتر به شما کمک کنیم.

نگاهی به قیمت مسکن واحدهای ۶۰ تا ۸۰ متری در شمال غرب تهران

برای شروع، خانه‌ای در سلسبیل را مورد بررسی قرار میدهیم. محله سسبیل دارای بافت قدیمی است و زمین ها غالبا کوچک هستند و کوچه‌های کم عرضی دارند و به دلیل ساخت و ساز برج ها و مجتمع تجاری در این محله کاربری آن تبدیل به کاربری تجاری شده است. این محله دارای انواع مراکز درمانی، تفریحی و مراکز مهم دولتی می‌باشد.

 

آپارتمانی ۶۷ متری در سلسبیل که ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، قیمتی معادل ۲ میلیارد تومان دارد.

 

آپارتمانی ۱۶ ساله در پیروزی با متراژ ۸۲ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی بالغ‌بر ۲ میلیارد تومان دارد.

 

برای خرید آپارتمانی ۶۲ متری در جیحون که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۲ میلیارد تومان احتیاج دارید.

 

بودجه لازم برای خرید واحدی ۵۷ متری در تهرانپارس‌شرقی که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، مبلغی بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۹۹۵ میلیون تومان است.

 

آپارتمانی ۶۲ متری در تهران‌نو که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، در روزهای گذشته به مبلغی معادل ۲ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

 

اگر با سرمایه ۲ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در تهران را دارید می‌توانید خانه‌ای ۵۷ متری در نیروهوایی که ۲۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد را خریداری کنید.

 

واحدی نوساز در جوادیه با متراژ ۸۵ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی معادل ۱ میلیارد و ۹۹۷ میلیون تومان دارد.

 

آپارتمانی ۴۹ متری در جنت‌آباد مرکزی که ۲۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد تومان دارد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها